Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2016/2017

Imię i nazwisko nauczyciela

Rodzaj zajęć

Dzień i godzina

Sala

W. Belczyk

Geografia

czwartek 15:00 - 16:00

biblioteka

A. Blok

J. niemiecki dla maturzystów

piątek  14:25 - 15:10

138

L. Boguszewska-Pełka

Geografia dla maturzystów

wtorek 7:10 - 7:55

102

J. Brosiło

Informatyka

środa 14:25 - 15:10

133

M. Chodziak-Rzepa

Język polski dla maturzystów

wtorek 14:25 - 15:10

116

J. Cwynar-Wojtonis

Chemia dla maturzystów

czwartek 14:25 - 15:10

24

E. Dobrowolska-Świątek

Nordic Walking

sobota 9:10 - 10:30

Park Zachodni

D. Folmer

J. angielski dla maturzystów

piątek 12:45 - 13:30

50

P. Grzebińska

Matematyka poziom rozszerzony

poniedziałek 14:25 - 15:10

105

J. Grzyb

Fitness, siłownia

czwartek  14:25 - 15:10

hala sportowa

B. Hałaczkiewicz

Matematyka poziom podstawowy

wtorek 7:10 - 7:55

104

I.Hen

Język angielski

poniedziałek 14:25 - 15:10

237

I.Jezierska

Biologia

środa13:35 - 14:20

27

B. Kicki

Klub Debat Oksfordzkich

piątek 13:35 - 14:20

209

E. Klatka

Biofeedback

wtorek 14:00 - 15:45

219

G. Mielnik-Piłkowska

Matematyka

środa 8:50 - 9:35

108

M. Młynarczyk

Język polski

środa 7:10 - 7:55

 4

L. Nowak

Koło szachowe

czwartek  14:25 - 15:10

132

M.Pawlak

Język angielski

wtorek 7:10 - 7:55

103

M. Perłowska 

Chemia dla maturzystów

poniedziałek 7:10 - 7:55

 24

J. Piech-Bidermann

Biofeedback

piątek 10:45 - 11:45

220

J. Pieniążek

J. niemiecki dla maturzystów

wtorek 14:25 - 15:10

135

A. Pokusińska

Sztuka retoryki

do uzgodnienia

biblioteka

C. Radek

Fizyka dla maturzystów

środa 7:10 - 7:55

229

B. Rosłanowski

Koło strzeleckie

wtorek 13:35 - 14:20

225

J. Salamon

Koszykówka

czwartek 16:05 - 16:50

hala sportowa

B. Scalabrino

J. niemiecki dla klas pierwszych

czwartek 7:10 - 7:55

134

S. Słomski

Historia dla maturzystów

piątek 7:10 - 7:55

206

A. Smolis

Biologia dla maturzystów

czwartek 14:25 - 15:10

128

H. Szarek

Wos dla maturzystów

środa 13:35 - 14:20

205

B. Świech

Wolontariat

czwartek 15:15 - 16:00

2

B. Święch

Koło humanistyczne

czwartek 14:25 - 15:10

2

J. Świędrych

J. polski dla maturzystów

wtorek 8:50 - 9:35

3

A. Tas

Język angielski

środa 14:25 - 15:10

236

A. Teodorowicz

J. niemiecki dla maturzystów

poniedziałek 7:10 - 7:55

136

B. Uśniacka

Język angielski

środa 14:25 - 15:10

234

A. Wicki

Koszykówka

piątek 13:35 - 14:20

hala sportowa 

M. Wiercioch

Konsultacje pedagoga

środa 7:15 - 7:45

220

L. Zabierowska

Tutoring

poniedziałek 14:25 - 15:10

48

R. Zwoliński

Piłka ręczna i siatkowa

środa 14:25 - 15:10

hala sportowa

K. Żmudzka

Konsultacje psychologa

do uzgodnienia

219