O szkole

Zbiórka dla hospicjum

16.10.2018

Szkolny Klub Wolontariusza ogłasza zbiórkę środków higienicznych i czystości (chusteczki nawilżające, balsamy do ciała, mydło w płynie, gąbki do mycia ciała, itp.) dla
dzieci z Wrocławskiego Hospicjum. Zbiórka trwa przez cały semestr, środki można przekazywać opiekunowi wolontariatu w sali 236.

Za udział w akcji serdecznie dziękujemy!

Opiekun Koła Wolontariusza, Anna Tas
Czytaj dalej

SU 2018/19 - wyniki wyborów

16.10.2018

4.10.2018 odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.  Frekwencja wyborcza wyniosła 48,5 %. Przewodniczącą SU została Oliwia Skiba z klasy II D, zastępcą Hubert Radzikowski z kl. II D, Rzecznikiem Praw Ucznia Andżelika Siembida z kl. II C.
Dziękuję bardzo za pracę na rzecz społeczności uczniowskiej Marcie Dawid, której kadencja dobiegła końca, jak również wszystkim, którzy wspierali pracę samorządu.

                                           Opiekun SU, Sławomir Słomski
Czytaj dalej

SU 2018/19

1.10.2018

4 października (czwartek) odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Czynne i bierne prawo wyborcze przysługuje każdemu uczniowi LO Nr XV. Do środy można jeszcze zgłaszać kandydatów na funkcję Przewodniczącego SU oraz Rzecznika Praw Ucznia. Zgłoszenia przyjmuje opiekun samorządu Sławomir Słomski.
Czytaj dalej

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2018/19

26.9.2018

Szanowni Państwo Rodzice oraz drodzy Uczniowie.

Biblioteka szkolna planuje zakup kolejnej transzy książek w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Bardzo prosimy o przysyłanie tytułów, jakie w Państwa opinii, warto zakupić do naszej biblioteki, na adres biblo15.wroc@gmail.com, do 5.10.2018.

Za wszelkie sugestie z góry dziękujemy. Z poważaniem

nauczyciele bibliotekarze
Czytaj dalej