O szkole

Mam Marzenie-zbiórka pluszaków

7.11.2018

Kolejna akcja wolontariatu szkolnego!
Zbieramy dary w postaci pluszaków, gier planszowych i książek dla dzieci dla fundacji MAM MARZENIE, zajmującej się pomocą dla dzieci przebywających w szpitalach.
Dary można przynosić do opiekunów wolontariatu szkolnego:
pani Anny Tas i pana Cezarego Kołodzieja do końca listopada.
(prosimy przynosić tylko nowe rzeczy)

Czytaj dalej

Zbiórka dla hospicjum

16.10.2018

Szkolny Klub Wolontariusza ogłasza zbiórkę środków higienicznych i czystości (chusteczki nawilżające, balsamy do ciała, mydło w płynie, gąbki do mycia ciała, itp.) dla
dzieci z Wrocławskiego Hospicjum. Zbiórka trwa przez cały semestr, środki można przekazywać opiekunowi wolontariatu w sali 236.

Za udział w akcji serdecznie dziękujemy!

Opiekun Koła Wolontariusza, Anna Tas
Czytaj dalej

SU 2018/19 - wyniki wyborów

16.10.2018

4.10.2018 odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.  Frekwencja wyborcza wyniosła 48,5 %. Przewodniczącą SU została Oliwia Skiba z klasy II D, zastępcą Hubert Radzikowski z kl. II D, Rzecznikiem Praw Ucznia Andżelika Siembida z kl. II C.
Dziękuję bardzo za pracę na rzecz społeczności uczniowskiej Marcie Dawid, której kadencja dobiegła końca, jak również wszystkim, którzy wspierali pracę samorządu.

                                           Opiekun SU, Sławomir Słomski
Czytaj dalej

SU 2018/19

1.10.2018

4 października (czwartek) odbędą się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Czynne i bierne prawo wyborcze przysługuje każdemu uczniowi LO Nr XV. Do środy można jeszcze zgłaszać kandydatów na funkcję Przewodniczącego SU oraz Rzecznika Praw Ucznia. Zgłoszenia przyjmuje opiekun samorządu Sławomir Słomski.
Czytaj dalej