O szkole

Wybory do SU-9.10.2019

2.10.2019

9. października 2019 roku odbędą się wybory do samorządu uczniowskiego. Do czwartku, 3 października, można jeszcze zgłaszać kandydatów do pracy w samorządzie. Zachęcam do aktywności i odwagi w realizowaniu własnych pasji na forum LO Nr XV.

                                                                                  Opiekun SU
                                                                              Sławomir Słomski
Czytaj dalej

Plan lekcji od 30.09

28.9.2019

Uwaga!

Od poniedziałku 30.09 obowiązuje nowy plan lekcji.

Szczegóły w zakładce PLAN LEKCJI.

Czytaj dalej

Komunikat Rady Rodziców - 20.09.2019

21.9.2019

Komunikat Rady Rodziców

Szanowni Rodzice !
Nowo wybrana na rok szkolny 2019/2020 Rada Rodziców serdecznie zaprasza Państwa do odwiedzin nowej zakładki z komunikatami RR na naszej stronie:
http://www.loxv.wroclaw.pl/dla-rodzicow/rada-rodzicow-komunikaty/
gdzie będą dla zamieszczane ważne dla Państwa informacje (m.in. dotyczące rozliczeń wydatków Rady Szkoły w poprzednich latach).
Utworzyliśmy także dla kontaktów z Państwem skrzynkę mailową Rady Rodziców: rr@loxv.wroclaw.pl na którą prosimy pisać o Państwa uwagach i sugestiach, o tematach które w Państwa imieniu powinniśmy poruszyć na spotkaniach Rady Szkoły, a także o problemach, w których potrzebujecie Państwo naszego wsparcia.

Bardzo Państwa zachęcamy do zapoznania się z pierwszą ważną wiadomością dotyczącą ankiety przygotowanej przez nas dla Państwa, celem uzyskania od Państwa informacji na co najlepiej przeznaczyć wpłacane środki na Radę Rodziców, komunikat ten mogą Państwo znaleźć tutaj
Czytaj dalej

Wybory do SU - 2019

12.9.2019

9.10.2019 odbędą sie w naszej szkole wybory do samorządu uczniowskiego. Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy. Proszę zgłaszać kandydatów do pracy w samorządzie do Oliwii Skiby lub do mnie osobiście.
Opiekun SU
Sławomir Słomski

Czytaj dalej