O szkole

NABOJ JUNIOR 2018

20.11.2018

Nasz szkoła jest organizatorem międzynarodowych zawodów matematyczno-fizycznych Naboj- Junior .  Młodzież ze szkół podstawowych z całej Polski, Czech i Słowacji  23-go listopada 2018 roku od godziny 10:00 będzie starać się rozwiązać jak najwięcej zadań w ciągu 120 minut. W Polsce oprócz Wrocławia konkurs odbywa się w 9 innych miastach. Patronat nad konkursem we Wrocławiu objął Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Każdy z nas może obserwować wyniki i zmagania drużyn podczas trwania zawodów  on line. Na stronie internetowej konkursu  junior.naboj.org   w czasie zawodów widoczne będą informacje, jakie zadania rozwiązała każda drużyna. Można też dyskretnie zajrzeć na salę gimnastyczną i zobaczyć dlaczego ten konkurs jest inny i interesujący.


Czytaj dalej

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa-informacje

16.11.2018

Szanowni Państwo Rodzice, Opiekunowie.

Z wielką radością informujemy, że biblioteka szkolna wzbogaciła się o ok. 600 tytułów, zakupionych z funduszy Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwa Edukacji Narodowej, za kwotę15 tys. złotych.

Głównym celem programu jest...
Czytaj dalej

Mam Marzenie-zbiórka pluszaków

7.11.2018

Kolejna akcja wolontariatu szkolnego!
Zbieramy dary w postaci pluszaków, gier planszowych i książek dla dzieci dla fundacji MAM MARZENIE, zajmującej się pomocą dla dzieci przebywających w szpitalach.
Dary można przynosić do opiekunów wolontariatu szkolnego:
pani Anny Tas i pana Cezarego Kołodzieja do końca listopada.
(prosimy przynosić tylko nowe rzeczy)

Czytaj dalej

Zbiórka dla hospicjum

16.10.2018

Szkolny Klub Wolontariusza ogłasza zbiórkę środków higienicznych i czystości (chusteczki nawilżające, balsamy do ciała, mydło w płynie, gąbki do mycia ciała, itp.) dla
dzieci z Wrocławskiego Hospicjum. Zbiórka trwa przez cały semestr, środki można przekazywać opiekunowi wolontariatu w sali 236.

Za udział w akcji serdecznie dziękujemy!

Opiekun Koła Wolontariusza, Anna Tas
Czytaj dalej