Komunikat Rady Rodziców - 20.09.2019

21.9.2019

Komunikat Rady Rodziców

Szanowni Rodzice !
Nowo wybrana na rok szkolny 2019/2020 Rada Rodziców serdecznie zaprasza Państwa do odwiedzin nowej zakładki z komunikatami RR na naszej stronie:
gdzie będą dla zamieszczane ważne dla Państwa informacje (m.in. dotyczące rozliczeń wydatków Rady Szkoły w poprzednich latach).
Utworzyliśmy także dla kontaktów z Państwem skrzynkę mailową Rady Rodziców: rr@loxv.wroclaw.pl na którą prosimy pisać o Państwa uwagach i sugestiach, o tematach które w Państwa imieniu powinniśmy poruszyć na spotkaniach Rady Szkoły, a także o problemach, w których potrzebujecie Państwo naszego wsparcia.

Bardzo Państwa zachęcamy do zapoznania się z pierwszą ważną wiadomością dotyczącą ankiety przygotowanej przez nas dla Państwa, celem uzyskania od Państwa informacji na co najlepiej przeznaczyć wpłacane środki na Radę Rodziców, komunikat ten mogą Państwo znaleźć tutaj