UWAGA WYCHOWAWCY KLAS MATURALNYCH
ŚWIADECTWA DOJRZAŁOŚCI WYDAWANE BĘDĄ
DN. 08 LIPCA WG. HARMONOGRAMU:
4A GODZ. 12.00 SALA 116 , Małgorzata Chodziak-Rzepa
4A1 GODZ. 12.00 SALA 3, Anna Arkhipova
4B GODZ. 12.00 SALA 27, Iwona Jezierska
4C GODZ. 12: 00 SALA 105, Beata Klockowska- Bensari
4D GODZ. 12.00 SALA 204, Marcin Milczarek
4E GODZ. 12.00 SALA 205, Maciej Chomicz
4F GODZ. 12.00 SALA 236, Filip Włosek
4G GODZ. 12.00 SALA 234, Klaudia Werminowicz
4G1 GODZ. 12.00 SALA 029 Iryna Vyezhbynska
4H GODZ. 12.00 SALA 206 Beata-Frankowska- Kędziora
4I GODZ. 12.00 SALA 030 Oksana Matiienko
4J GODZ. 12.00 SALA 203 Sławomir Słomski
POZOSTALI ABITURIENCI GODZ. 13:15 – 14:30 sekretariat- pok 14
****************************************************************
Po świadectwo uczeń zgłasza się osobiście z dokumentem tożsamości.
Może również upoważnić osobę do odbioru świadectwa.
Warunkiem niezbędnym do odbioru świadectwa przez osobę upoważnioną, jest posiadanie przez nią odpowiedniego pełnomocnictwa i Dowodu Osobistego.
*****************************************************
Nieodebrane świadectwa i zaświadczenia wydawane będą w Sekretariacie od dn. 9 lipca w godz. 9:00 – 11:30.
Przed wyznaczoną godziną wpuszczacie Państwo uczniów do Sali, a sami przychodzicie do Sekretariatu pobrać świadectwa i listę.
UWAGA UCZNIOWIE KLAS MATURALNYCH
ŚWIADECTWA DOJRZAŁOŚCI WYDAWANE BĘDĄ
DN. 08 LIPCA WG. HARMONOGRAMU:
4A GODZ. 12.00 SALA 116 , Małgorzata Chodziak-Rzepa
4A1 GODZ. 12.00 SALA 3, Anna Arkhipova
4B GODZ. 12.00 SALA 27, Iwona Jezierska
4C GODZ. 12: 00 SALA 105, Beata Klockowska- Bensari
4D GODZ. 12.00 SALA 204, Marcin Milczarek
4E GODZ. 12.00 SALA 205, Maciej Chomicz
4F GODZ. 12.00 SALA 236, Filip Włosek
4G GODZ. 12.00 SALA 234, Klaudia Werminowicz
4G1 GODZ. 12.00 SALA 029 Iryna Vyezhbynska
4H GODZ. 12.00 SALA 206 Beata-Frankowska- Kędziora
4I GODZ. 12.00 SALA 030 Oksana Matiienko
4J GODZ. 12.00 SALA 203 Sławomir Słomski
POZOSTALI ABITURIENCI GODZ. 13:15 – 14:30 sekretariat- pok 14
****************************************************************
Po świadectwo uczeń zgłasza się osobiście z dokumentem tożsamości.
Może również upoważnić osobę do odbioru świadectwa.
Warunkiem niezbędnym do odbioru świadectwa przez osobę upoważnioną, jest posiadanie przez nią odpowiedniego pełnomocnictwa i Dowodu Osobistego.
*****************************************************
Nieodebrane świadectwa i zaświadczenia wydawane będą w Sekretariacie od dn. 9 lipca w godz. 9:00 – 11:30.

