Klasa biznes 1I

Klasa biznes 1I

Klasa biznesowa z rozszerzonym programem biznesu i zarządzania, języka angielskiego i geografii przeznaczona jest dla osób, które w przyszłości pragną podjąć studia na kierunkach ekonomicznych , także w języku angielskim.

Program biznesu i zarządzania będzie realizowany w zakresie praktycznym. Uczniowie będą brali udział w szkolnych projektach, symulacjach biznesowych firmy REVAS, olimpiadach i konkursach o tematyce ekonomicznej, szczególnie w Olimpiadzie Przedsiębiorczości i Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej, a także w projekcie Narodowego Banku Polskiego ‘’Złote szkoły NBP’’. Włączą się w działania Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości – Social Innovation Relay , Fundacji Warszawskiego Instytutu Bankowości oraz Fundacji Giełdy Papierów Wartościowych.

W programie nauczania przewidziane są zajęcia z języka angielskiego , ktorych celem bedzie wyposażenie absolwenta klasy w biznesowe kompetencje komunikacyjne w ramach przygotowania do uzyskania certyfikatu EFB lub TOEIC.

Zajęcia przygotowują do podjęcia studiów na wszystkich kierunkach uczelni ekonomicznych, szczególnie ekonomii, finansów, zarządzania, marketingu, statystyki europejskiej.