Grudzień w LO Nr XV

Szanowni Państwo,

rozpoczął się nowy rok 2023. W imieniu Dyrekcji szkoły życzymy wszystkim Państwu dużo szczęścia, spokoju i radości.

Chcemy jeszcze na chwilę wrócić do grudnia 2022, aby pokazać, że do samego końca w szkole działo się wiele ciekawych rzeczy. Ogromną liczbę działań, inicjatyw oraz wzbogacenie bazy szkoły zawdzięczamy organizacji Unicef. Przedstawiciele Unicef-u oraz władz miasta byli pod ogromnym wrażeniem działań, które wdrożyła Pani Dyrektor Bogumiła Mandat.

Wiele wydarzeń w naszej szkole skupia się wokół tematu wielokulturowości, integracji i dobrych relacji. Jesteśmy dumni z tego, że w naszym Liceum swoje miejsce znajdują uczniowie z dwunastu krajów. Wzięliśmy udział w akcji „Szlachetna Paczka”, spotkaliśmy się z Seniorami w Domu Pomocy Społecznej. Organizujemy konkursy, olimpiady, korzystamy z oferty zajęć, które różne instytucje proponują uczniom wrocławskich szkół.