"Kongresy" - zaproszenie do czytania

Drodzy uczniowie!
   Miesięcznik „Kongresy” to czasopismo tworzone przez młodych dla młodych. W skład redakcji wchodzą nastolatkowie z Warszawy, Płocka, Poznania, Wrocławia i wielu innych miast, którzy dzięki gazecie uczą się pisania artykułów, a tym samym, poszerzają swoje umiejętności redagowania i weryfikacji informacji.
   W każdym numerze znaleźć można informacje dotyczące angażowania się w działalność społeczną, a także o mnogiej ilości konkursów przeznaczonych właśnie dla Was! W „Kongresach” nie brakuje również tekstów historycznych, prawnych oraz felietonów, a w każdym numerze mieści co najmniej jeden wywiad: w pierwszym numerze został on przeprowadzony z byłym Rzecznikiem Praw Dziecka panem Markiem Michalakiem, w drugim natomiast z marszałkiem Senatu panem Stanisławem Karczewskim.
   Dlatego też zapraszamy Was do zapoznania się z naszym czasopismem. Gazeta wydawana jest w formie elektronicznej tutaj: http://gazetakongresy.pl.
Zapraszamy także do śledzenia naszych profili na Facebooku (https://facebook.com/gazetakongresy) oraz Twitterze (https://twitter.com/Kongresy).

Pozdrawiamy
Zarząd miesięcznika „Kongresy”