Kurs Matura 2023

Szanowni Państwo,

mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa uczniów do trzeciej edycji Kursu Matura  – organizowanego przez Uniwersytet SWPS z myślą o wszystkich maturzystach i maturzystkach.

Kurs Matura 2023 –  to cykl bezpłatnych spotkań online, podczas których specjaliści z naszej uczelni na żywo odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące egzaminu dojrzałości, przekażą skuteczne rady i wskazówki orazwspólnie z uczniami przejdą przez wszystkie etapy przygotowania do matury. 

W tej edycji zaproszeni psychologowie z Uniwersytetu SWPS podpowiedzą uczestnikom kursu m.in. jak:

·         poradzić sobie z maturalnym stresem i zadbać o siebie w tym wymagającym czasie, 

·         efektywnie zaplanować naukę i uczyć się skutecznie,

·         podjąć decyzję co do przyszłości i planów po maturze.

Już 21 września br. (środa) zapraszamy na pierwszy webinar!! Tegoroczną edycję zainauguruje spotkanie z Przemkiem Staroniem — psychologiem, nauczycielem roku 2018,  Finalistą Global Teacher Prize 2020 oraz autorem serii książek dla młodzieży „Szkoła bohaterek i bohaterów”.Nasz gość wraz z uczestnikami postara się odpowiedzieć na przewrotnie zadane pytanie: Po co Ci matura? 

Szczegółowy opis pierwszego spotkania znajdą Państwo na dedykowanej stronie: https://web.swps.pl/matura-2023-spotkanie1 

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną całego projektu i przekazania Państwo uczniom zaproszenia do udziału w kursie: https://swps.pl/matura

Udział w kursie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie projektu. 

STACJONARNE SPOTKANIE Z PRZEMKIEM STARONIEM ORAZ DOSTĘP DO APLIKACJI RESQL — dodatkowe atrakcje dla szkół! 

W tym roku przygotowaliśmy wyjątkowe atrakcje towarzyszące Kursowi Matura 2023. Każda szkoła ponadpodstawowa biorąca udział w projekcie ma możliwość otrzymania bezpłatnego rocznego dostępu do aplikacji RESQL — innowacyjnego systemu wspierającego szkoły w rozwiązywaniu problemów przemocy rówieśniczej. Dodatkową propozycją jest szansa na organizację stacjonarnego spotkania z Przemkiem Staroniem w Państwa szkole. 

Szczegółowe informacje na temat projektu: https://web.swps.pl/matura/wygraj

W załączniku przesyłam plakat informacyjny do samodzielnego wydruku oraz grafikę zaprojektowaną do wykorzystania w szkolnych kanałach social media. 

W przypadku dodatkowych pytań serdecznie zapraszam do kontaktu.

Anna Romańczuk

Pozdrawiam,

Anna Murzyn-Romańczuk

Specjalista ds. Marketingu i PR