O szkole

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa-informacje

16.11.2018

Szanowni Państwo Rodzice, Opiekunowie.

Z wielką radością informujemy, że biblioteka szkolna wzbogaciła się o ok. 600 tytułów, zakupionych z funduszy Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Ministerstwa Edukacji Narodowej, za kwotę15 tys. złotych.

Głównym celem programu jest...
Czytaj dalej

Mam Marzenie-zbiórka pluszaków

7.11.2018

Kolejna akcja wolontariatu szkolnego!
Zbieramy dary w postaci pluszaków, gier planszowych i książek dla dzieci dla fundacji MAM MARZENIE, zajmującej się pomocą dla dzieci przebywających w szpitalach.
Dary można przynosić do opiekunów wolontariatu szkolnego:
pani Anny Tas i pana Cezarego Kołodzieja do końca listopada.
(prosimy przynosić tylko nowe rzeczy)

Czytaj dalej

Zbiórka dla hospicjum

16.10.2018

Szkolny Klub Wolontariusza ogłasza zbiórkę środków higienicznych i czystości (chusteczki nawilżające, balsamy do ciała, mydło w płynie, gąbki do mycia ciała, itp.) dla
dzieci z Wrocławskiego Hospicjum. Zbiórka trwa przez cały semestr, środki można przekazywać opiekunowi wolontariatu w sali 236.

Za udział w akcji serdecznie dziękujemy!

Opiekun Koła Wolontariusza, Anna Tas
Czytaj dalej

SU 2018/19 - wyniki wyborów

16.10.2018

4.10.2018 odbyły się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego.  Frekwencja wyborcza wyniosła 48,5 %. Przewodniczącą SU została Oliwia Skiba z klasy II D, zastępcą Hubert Radzikowski z kl. II D, Rzecznikiem Praw Ucznia Andżelika Siembida z kl. II C.
Dziękuję bardzo za pracę na rzecz społeczności uczniowskiej Marcie Dawid, której kadencja dobiegła końca, jak również wszystkim, którzy wspierali pracę samorządu.

                                           Opiekun SU, Sławomir Słomski
Czytaj dalej