Aktualności

MISTRZOSTWA SZKOŁY W TENISIE STOŁOWYM 2017

23.1.2017

Zapraszamy uczniów do rywalizacji o Mistrzostwo Szkoły w tenisie stołowym. CHŁOPCY- 26 stycznia (czwartek), DZIEWCZĘTA- 30 stycznia (poniedziałek). Zawody rozpoczynają się po 6 godzinie lekcyjnej. Obowiązują wcześniejsze zapisy u nauczycieli WF. Chłopcy- do 25 stycznia; dziewczęta - do 27 stycznia.
Najlepsza trójka będzie reprezentować szkołę w rozgrywkach Licealiady.
Zapraszamy

Czytaj dalej

KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

17.1.2017

Podziękowania dla uczennic z klasy 2b, Darii Kopani i Julii Wożniakiewicz za pełną zaangażowania prace w organizację Kiermaszu Świątecznego oraz sprzedaż własnoręcznie wykonanych  ozdób świątecznych i prezentów, z których dochód został przekazany na szczytny cel – operacja nóżek dla małego Filipa, który jest podopiecznym Fundacji „SIEPOMAGA”  

https://www.siepomaga.pl/filipsuchecki

Czytaj dalej

Zawody strzeleckie - Puchar LO nr XV

11.1.2017

Dzisiaj, reprezentacja LO XV w strzelectwie, wystartowała w III rundzie ligi strzeleckiej. Tym razem jako gospodarze. Zawody rozgrywane były o Puchar Dyrektora LO nr XV, w szczególnej formule - startowali tylko uczniowie i uczennice klas pierwszych. Z bardzo dobrym wynikiem 800 pkt. zwyciężyła nasza drużyna, LO XV, przed Technikum nr 15 (761 pkt) i Zespołem Szkół Ekonomiczno - Administracyjnych (729 pkt.). Reprezentacja LO nr XV strzelała w składzie: Patrycja Czochara i Daria Plewa z klasy 1B, Michał Chowaniec i Michał Michalak z klasy 1C i Jakub Koziarz z klasy 1D . Michał Michalak zwyciężył wśród chłopców a Patrycja Czochara zajęła drugie miejsce wśród dziewcząt.Daria Plewa i Michał Chowaniec zajęli czwarte miejsca. Pełne wyniki TUTAJ. Więcej zdjęć w zakładce Ligi.
Gratulujemy!

Czytaj dalej

Finał akcji Góra Grosza

10.1.2017

Dobiegła końca siedemnasta edycja Góry Grosza, akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. Pomagamy dziecom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich rodzinnych domach. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do zbiórki pieniędzy w naszej szkole.  Zebraliśmy łącznie 359 złotych 49 groszy. Gratuluję klasie I D, która najbardziej zaangażowała się w pomoc charytatywą .

 
                                         Opiekun SU - Sławomir Słomski
Czytaj dalej
Więcej aktualności Więcej aktualności